درباره ما

داستان ما

شروع داستان ما از سال 1394 آغاز شد همان زمان که در پیاده سازی ایده هایمان به بن بست بر خوردیم . پا پس نکشیدیم و شروع کردیم به ساخت ابزار های مختلف، از این ابزار ها برای توسعه و پیشبرد اهدافمان استفاده کردیم اما از آنجایی که تجربه کافی نداشتیم در قدم اول با شکست مواجه شدیم .

نگذاشتیم تلخی این شکست بیش از حد در زیر زبانمان باقی بماند، تصمیم بر این شد تجربه ها و علوم فراگرفته را به دیگران نیز منتقل کنیم، بنا براین یک سایت آموزشی تحت نام "گیلان تک" را راه اندازی کردیم ( اکنون با نام دیگری در حال فعالیت است ). سپس همکاری با بعضی از موسسات در استان گیلان آغاز شد . در همین مقطع زمانی بود که گامی بلندتر به سوی آینده برداشتیم و واحد طراحی وب را اندازی کردیم. خدماتی که در زمان خود بسیار مورد توجه قرار گرفت . سایت "چارخو" داستان این خدمت است سایتی که به تنهایی ماجرا های طولانی به خود را دارد ، اما داستان ما به اینجا ختم نشد ، از آنجایی که در طی این سال ها ما از خدمات دهنده های متعددی برای میزبانی سرویس هایمان استفاده می کردیم و این سرویس دهنده ها معیار های مد نظر ما را نداشتن، ایستادیم و خودمان "میزبانی وب " را به سطح خدماتمان افزودیم . سال 96 که این خدمت با سایت " فست بایت " به مشتریان معرفی شد ، بدون اقرار می توان گفت که بهترین خدمت ما تا به آن روز بوده است . تصمیم گرفتیم 2 سایت قبلی را با "فست بایت " ادغام کنیم . این کار را انجام دادیم و پس از آن سایت های زیرمجموعه بیشتری ایجاد کردیم که در این مطلب معرفی تک تک آن ها نمی گنجد . حوضه خدمات میزبانی وب را در فست بایت گسترش دادیم و تجربه ما در این حوضه باعث شد که سرویس های با کیفتی به مشتریان ارائه کنیم . بعد از گذشت 2 سال تصمیم گرفتیم موقتا سایت فست بایت را به صورت اختصاصی درآوریم و فقط از اعضای فعلی میزبانی کنیم که این نیز دلایل محکم به خود را داشت . پس از گذشت 1 سال از آن موضوع، فست بایت با مجموعه " لیموتک " ادغام شد و تحولی بزرگ در مجموعه ما رخ داد که این موج تاثیرات مثبتی در خدمات و افزایش کیفت آن ها داشت . لیموتک را ایجاد کردیم تا بتوانیم تغییرات بزرگی در حوضه شبکه و تکنولوژی در ایران به وجود آوریم .

ما در طول این سال ها همیشه برای ساخت یک خانواده بزرگ در تلاش بودیم . ما با نظرات و حمایت های مشتریانمان رشد کردیم ، انرژی گرفتیم و خدماتمان را روز به روز گسترش دادیم .

حال ( سال 1400 ) که این متن را می نویسیم خانواده ای به بزرگی بیش از 1000 نفر داریم و خرسندیم که توانستیم رضایت این تعداد را جلب کنیم .

اگر هنوز به خانواده ما اضافه نشدیم همین الا اینکار را انجام دهید ، ما برای لحظات بودنتان در کنارمان ارزش ها قائلیم .

دورنمای فعالیت های ما

تأسیس

1394

+ طراحی سایت

1395

+ میزبانی وب

1396

+ میزبانی سرور

1397

+ طراحی گرافیک

1398

+ پنل پیامک

1399